loader image
WCZYTUJĘ

Wewnętrzna podróż – Łódź

Cisza… to w niej jesteś w stanie usłyszeć najwięcej.

Podczas warsztatów będziesz mieć okazję odbyć podróż do najgłębszych zakamarków swojego umysłu i duszy, wyciszyć się, swój umysł i ciało. Poznać rzeczy, których na codzień możesz nie zauważać, a które wywierają istotny wpływ na twoje życie.

Wciskając przycisk „STOP” w tak szybkiej codzienności, w której żyjemy będziesz w stanie zajrzeć w głąb siebie, lepiej zrozumieć samego siebie, to jak funkcjonuje umysł, jakie rzeczy wykonujesz podświadomie, dostrzec to, co niewidoczne.

🔸PROGRAM:

Podczas warsztatów weźmiesz udział w:

-Wykładzie dzięki któremu lepiej zrozumiesz funkcjonowanie umysłu, emocji i myśli

-Medytacji prowadzonej, podczas której pod profesjonalnym okiem dotrzesz do wewnętrznej ciszy, uspokoisz swoje ciało, umysł i natłok myśli w głowie.

-Medytacyjnym procesie tanecznym, gdzie pobudzisz swoją naturalną energię, puścisz blokady na poziomie fizycznym i energetycznym, otworzysz się na to, co cię otacza.

Jak się przygotować: 

-Przygotuj swoją intencję na to spotkanie (Intencja to rzecz, którą np. chciałbyś zmienić, z którą będziesz pracować podczas warsztatów)

-Wygodny strój do medytacji oraz tańca (nie ma wymogu konkretnego stroju, mogą być legginsy, dresy itp.)

-Otwarty umysł na nowe doświadczenia 🙂 

ℹ️ Wszelkie dodatkowe pytania proszę kierować pod adres email: info@konradfalba.pl

🧘‍♂️ Informacje o prowadzącym:

Konrad Falba

Ekspert oraz nauczyciel medytacji. Autor metody “Mindfulness 2.0”, pozwalającej lepiej zrozumieć siebie, wyciszyć ciało, umysł i osiągnąć wewnętrzny spokój.

Pobierał nauki u przewodników duchowych w wielu zakątkach świata oraz rdzennych mieszkańców Ameryki Południowej, plemiennych mędrców dżungli Amazońskiej.

Na swojej drodze do samopoznania spędził wiele czasu sam na sam, medytując oraz kontemplując, w odosobnieniu, w ciszy (m.in. W głębi dżungli Amazońskiej, bez dostępu do telefonu, internetu i innych dobrodziejstw dzisiejszego świata). Odbył również proces bretariański pozwalający mu na nowo zrozumieć i zdefiniować kwestie żywieniowe człowieka, podczas którego spędził 45 dni nie spożywając żadnego pokarmu, jedynie wodę.

Konrad w ciągu kilku miesięcy porzucił całe dotychczasowe “normalne” życie, rozwijającą się karierę zawodową i wkroczył na ścieżkę odnajdywania siebie, którą kroczy do dzisiaj.

W pracy z drugim człowiekiem, nad jego samopoznaniem, uzdrowieniem i integracją, uwzględnia wiele aspektów naszego społeczeństwa, psychologię, socjologię oraz duchowe odkrycia, które znalazły zastosowanie również w jego życiu. Nieustannie wzrasta i rozwija się, wspomagając przy tym innych w odnalezieniu swojego prawdziwego Ja. Potrafi widzieć to, co dla większości z nas jest niewidoczne. Bezbłędnie rozpoznaje obszary wymagające uzdrowienia.

Data

19 Cze 2021
Zakończone!

Czas

12:00 - 15:00

Koszt

125.00zł

Lokalizacja

Stacja Joga
ul. Piotrkowska 149, 90-440 Łódź
Kod QR
Przewiń do góry