loader image
WCZYTUJĘ

Medytacja u źródła – Łódź

Weź udział w darmowych zajęciach medytacyjnych, na których doświadczysz medytacji prowadzonej.

Jeżeli masz wątpliwości czy medytacja jest dla Ciebie – przyjdź i sprawdź!

📍 Gdzie? 

Polana niedaleko stawu w Parku Źródliska. Dokładną lokalizację znajdziesz pod linkiem:

KLIKNIJ TUTAJ

W razie problemów z trafieniem napisz wiadomość prywatną w dniu wydarzenia, nikogo nie zgubimy 🙂 

🗓 Kiedy?

26.06, godzina 13:00 (data może ulec zmianie jeśli nie dopisze nam pogoda)

🧘🏻‍♂️ Dla kogo?

Dla wszystkich chętnych i ciekawych, już medytujących i tych zamierzających dopiero zacząć swoją medytacyjną podróż. Dla wszystkich którzy chcą osiągnąć wewnętrzny spokój, nawiązać na nowo kontakt z samym sobą, spróbować czegoś nowego. Dla medytacyjnych wyjadaczy i dla tych co wątpią w jej działanie. Dla dużych i małych, starszych i młodszych, wesołych i smutnych, mówiąc krótko – dla wszystkich 🙂

⛱ Co zabrać ze sobą?

Strój, w którym będzie Ci wygodnie. Koc / ręcznik / poduszkę lub nic z tych rzeczy, jeśli preferujesz usiąść na trawie.

 

A to wszystko za DARMO!

 

Prowadzący:

Konrad Falba

Ekspert oraz nauczyciel medytacji. Autor metody “Mindfulness 2.0”, pozwalającej lepiej zrozumieć siebie, wyciszyć ciało, umysł i osiągnąć wewnętrzny spokój.

Pobierał nauki u przewodników duchowych w wielu zakątkach świata oraz rdzennych mieszkańców Ameryki Południowej, plemiennych mędrców dżungli Amazońskiej.

Na swojej drodze do samopoznania spędził wiele czasu sam na sam, medytując oraz kontemplując, w odosobnieniu, w ciszy (m.in. W głębi dżungli Amazońskiej, bez dostępu do telefonu, internetu i innych dobrodziejstw dzisiejszego świata). Odbył również proces bretariański pozwalający mu na nowo zrozumieć i zdefiniować kwestie żywieniowe człowieka, podczas którego spędził 45 dni nie spożywając żadnego pokarmu, jedynie wodę.

Konrad w ciągu kilku miesięcy porzucił całe dotychczasowe “normalne” życie, rozwijającą się karierę zawodową i wkroczył na ścieżkę odnajdywania siebie, którą kroczy do dzisiaj.

W pracy z drugim człowiekiem, nad jego samopoznaniem, uzdrowieniem i integracją, uwzględnia wiele aspektów naszego społeczeństwa, psychologię, socjologię oraz duchowe odkrycia, które znalazły zastosowanie również w jego życiu. Nieustannie wzrasta i rozwija się, wspomagając przy tym innych w odnalezieniu swojego prawdziwego Ja. Potrafi widzieć to, co dla większości z nas jest niewidoczne. Bezbłędnie rozpoznaje obszary wymagające uzdrowienia.

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Rezerwuj wydarzenie

Zarezerwuj miejsce 0zł

Zarezerwuj swoje miejsce za darmo.

Dostępne Bilety: Nieograniczony
Bilety Zarezerwuj miejsce zostały wyprzedane. Możesz spróbować wybrać inny bilet.

Data

26 Cze 2021

Czas

13:00 - 14:30

Koszt

Darmowy

Lokalizacja

Park Źródliska
REJESTRACJA
Kod QR
Przewiń do góry