loader image
WCZYTUJĘ

Czy wiesz, że w ciągu dnia przez Twoją głowę przepływa ok. 60 000 myśli? Każda z nich ma realny wpływ na to, jak wygląda Twoja rzeczywistość. Czy jesteś ich wszystkich świadomy?

Wyobraź sobie potężny nadajnik znajdujący się w Twojej głowie, który nieustannie nadaje światu informacje o twoich potrzebach i pragnieniach. Co więcej, w efekcie tego dostajesz dwa razy więcej tego, o co „poprosiłeś” wszechświat. Nie rozróżnia on pojęcia „dobre” lub „złe. Dostarcza Ci jedynie to, co poprzez siebie nadawałeś. Niezależnie czy było to coś co możemy traktować jako pozytywne czy negatywne.
 
Brzmi sensownie więc, by mieć kontrolę nad tym jakie informacje nadajesz tak, aby wszystko to, co dostajesz w zamian w jak największym stopniu ci służyło. Prawda?

Zacznij świadomie wykorzystywać swoje myśli oraz emocje i wprowadź do swojego życia

Podczas webinaru:

Nie usłyszysz kolejnych abstrakcyjnych zapewnień jak zarobić górę pieniędzy w tydzień. Otrzymasz natomiast REALNE i SPRAWDZONE metody kreowania swojej rzeczywistości. Tak, aby przy sumiennej praktyce, osiągać postawione sobie cele i marzenia.

Poznasz również:

✅ Jak działa umysł
✅ W jaki sposób nieustannie nadajesz informacje oraz jak świadomie z tego korzystać
✅ Technikę kreowania rzeczywistości i prawa przyciągania odkrytą i stosowaną już od kilkuset lat
✅ Metodę obserwacji myśli w taki sposób, aby nieświadomie nie nadawać im potęgi twórczej
✅ Jak nadajesz wartości „dobre” / „złe” i dlaczego wszechświat ich nie rozróżnia
✅ W trakcie webinaru będziesz mieć również możliwość zadawania pytań

Polecany przez

WYKUP DOSTĘP

Webinar: Kreowanie swojej rzeczywistości poprzez myśli i emocje

10.02.2021

  •  
45
1 godzina 30 minut
Po dokonaniu płatności w wiadomości email otrzymasz link i hasło do wydarzenia
OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

Referencje

5/5
"Konrad jest nauczycielem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Ma zdolność przekazywania wiedzy w prosty i angażujący sposób dla odbiorcy."
Marta Kowalczyk
Projektantka
5/5
"Konrad jest niezwykłą osobą i w dodatku super facetem! Wydobywa z człowieka to co najlepsze. Ma dar, dzięki któremu dostrzega wszystko to, co najchętniej zamiotłoby się pod dywan i dzięki temu mogę się stać najlepszą wersją siebie."
Oskar Jaworski
Prawnik
5/5
"Ogromną wiedzę podaje w sposób absolutnie czytelny i bardzo często humorystyczny. Słuchasz go bez napięcia, śmiejesz się do łez i nagle zauważasz, że świat się zaczyna naprawiać. Nie wiadomo dokładnie jak to działa. Magia czy profesjonalizm?
Anna Borkowska
Botanik
5/5
“Miałem szczęście poznać cudowną osobę, która swoją wiedzą, pasją i mądrością potrafi wskazać realną drogę do pozytywnych zmian."
Artur Błaszczyk
Muzyk
Przewiń do góry